Bardzo dobrze wiemy, że każdy wyjazd niesie ze sobą wiele przyjemności ale także zagrożenia. Aby wymarzony urlop nie przerodził się w koszmar serdecznie zachęcamy do zakupu dodatkowego ubezpieczenia.
 
» Dla dzieci i młodzieży proponujemy karty ubezpieczeniowe i zniżkowe: Euro 26 oraz Planeta Młodych.
» Dla Dorosłych ubezpieczenia w Towarzystwach Ubezpieczeniowych: Signal Iduna, ERV, Axa oraz Europa a także nowy produkt na rynku ubezpieczeń - karty ubezpieczeniowe dla dorosłych.

Karty Młodzieżowe EURO 26 oraz Planeta Młodych

 

Kup kartę Euro 26 lub Planeta Młodych a otrzymasz ubezpieczenie na uczelni, w szkole, pracy, podczas letnich i zimowych wyjazdów turystycznych w kraju i za granicą. Otrzymasz również tysiące zniżek w sklepach, kinach, muzeach i innych obiektach.

Dla wszystkich w wieku 5-39 lat
Całoroczne ubezpieczenie KL i NNW na całym świecie
Całoroczne ubezpieczenie turystyczne na całym świecie
Zniżki w Twoich ulubionych punktach w całej Europie i nie tylko
Konkursy sms z atrakcyjnymi nagrodami
Karta ważna jest 365 dni !

 

Kup swoją kartę (ceny od 50 PLN za kartę z ubezpieczeniem!) i sprawdź ile zaoszczędzisz na ubezpieczeniu i ile zniżek otrzymasz dzięki niej!!
 
 

Ubezpieczenia

Od kilkudziesięciu lat towarzystwa ubezpieczeniowe prowadzą działalność na polskim i europejskim  rynku i z roku na rok przygotowują nowe produkty ubezpieczeniowe, dostosowane do potrzeb klientów, stworzone dzięki wnikliwej analizie rynku turystycznego oraz pracy wybitnych specjalistów.

Ubezpieczenie Travel
Ubezpieczenie przeznaczone jest dla osób wyjeżdżających za granicę i może  być zawarte w wariancie Standard lub w wariancie Super. Ubezpieczenie obejmuje m.in.: koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, bagaż podróżny i odpowiedzialność cywilną.

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków na terenie RP
ubezpieczeniem mogą zostać objęci uczestnicy krajowych imprez turystycznych lub grupy dzieci i młodzieży oraz personel szkół na koloniach, obozach i wczasach.

Ubezpieczenie Business Travel
Ubezpieczenie przeznaczone jest dla osób często wyjeżdżających służbowo lub prywatnie za granicę. Ubezpieczenie dostępne jest w formie imiennej lub bezimiennej. Ubezpieczenie obejmuje m.in.: koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, bagaż podróżny, odpowiedzialność cywilną. Umowa ubezpieczenia może być zawarta w wariantach: STANDARD, SUPER, SUPER VIP różniących się zakresem ochrony ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej 

(NOWOŚĆ - UBEZPIECZENIE ZE ZWROTEM 100%)
Przedmiotem ubezpieczenia są koszty rezygnacji lub przerwania przez ubezpieczonego uczestnictwa w imprezie, z powodów niezależnych od niego np. nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku ubezpieczonego, nagłego zachorowania lub śmierci najbliższego członka jego rodziny lub szkody w mieniu ubezpieczonego. Po opłaceniu dodatkowej składki ubezpieczeniem mogą zostać objęte niewykorzystane świadczenia podróżne.

Ubezpieczenie SKI
obejmuje ryzyka związane z amatorskim uprawianiem narciarstwa, narciarstwa wodnego lub windsurfingu. Ochroną ubezpieczeniową objęte są koszty ratownictwa, sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilna - rzeczowa i osobowa - na terenie całego świata.

Wszystkie wymienione wyżej ubezpieczenia dostępne są w naszym biurze.
Serdecznie zapraszamy.